Kurumsal

Kurumsal

Çağımızda gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Bunun sonucu olarak da Filtermach Profesyonel Endüstriyel Su Arıtma ve Evsel Su Arıtma Cihazlarının uluslararası marka güvencesi ve kalitesi önem kazanmaktadır. Filtermach Türkiye olarak amacımız; su kaynaklarını etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki bir ailenin, yada bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik maliyetle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz. Filtermach Türkiye, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

 1. Tezgah Altı Su Arıtma

  Dünya’nın kabul ettiği  Endüstriyel Su Arıtma devi Filtermach, evsel su arıtma alanın da EAC-HM-75 (Pompasız), EAC-HM-75P (Pompalı), EAC-HM-UV75P (Ultraviyole + Pompalı) modelleri ile Dünya üzerin de 30’dan fazla ülke de müşterilerine hizmet vermektedir.

 2. Endüstriyel Su Arıtma

  Filtermach EAC-INRO Serisi ile Günlük 5 Tondan 50 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimizin yanı sıra, Filtermach EAC-Z-SERIES ile Günlük 30 Tondan 400 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimiz gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun suyu üretebilmek için tasarlanmıştır.

 3. Sanayi Tipi Su Arıtma

  Filtermach EAC-CM Serisi ile Günlük 300 Litre’den Günlük 30 Tona kadar su kapasitesine sahip sistemlerimiz, orta ölçekli işletmelerin içme veya proses suları ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

 4. Kuyu Suyu Arıtma

  Filtermach EAC-WS Serisi ile sert kuyu sularını tedavi edebilirsiniz. Yeraltı sularının içerisindeki sertlik yapıcı mineralleri yok ederek daha temiz ve daha yumuşak KULLANIM SUYU elde edebilirsiniz. Tabi ki aynı suyu içmek mümkün! Su yumuşatma sistemlerinden sonra eklenecek reverse osmosis modülü ile niteliksiz bir yeraltı suyunu içme suyu kalitesine getirebilirsiniz.

 5. Apartman Girişi / Daire Girişi Su Arıtma

  Filtermach EAC-WS-MIN (Günlük 1.5 Ton) ve EAC-WS-MAX (Günlük 3 Ton) sert su yumuşatma sistemleri, talep edilen kapasite dahilin de daire, villa (dublex, triplex) veya müstalik evlerin ana girişlerine monte edilebilen cihazlardır.

  Apartmanlar için tasarlanan su yumuşatma cihazları günlük 400 TONA varan arıtım kapasitesine sahiptir.

  Diğer su problemleri için (bulanıklık, koku, kum-mil, arsenik, nitrit, nitrat, demir, manganez, kimyasal, radyoaktif vs) arıtma çözümlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.

 6. Deniz Suyu Arıtma

  Filtermach EAC-SWRO deniz suyu arıtma serisi ile tuzlu suyu kullanım yada içme suyu haline getirmek mümkün. Dünya üzerindeki başlıca sorunlardan olan içme suyu sıkıntısına çare desalination! Yani tuzdan arındırma yöntemi. Sistem bulunduğunuz bölgeye ait denizin suyuna göre değişkenlik göstermektedir.

 7. Su Arıtma Servisi

  Tüm evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarının montaj/nakil uygulamaları, filtre değişimi, arıza tespit/tedavi ve daha bir çok talebinize cevap verebilecek uzman servis kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Endüstriyel su arıtma bazın da (Vardiyalı veya 7/24 çalışan tüm işletmeler) günün her saati servis hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Vizyonumuz

Her alandaki yapılanmasını tamamlamış olan Filtermach, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşterilerine kaliteli, ileri düzeyde teknoloji ürünlerini maximum performansı minimum fiyatlar ile ve kusursuz hizmetini, geniş ve uzman kadrosu ile sunan bir firmadır.

Misyonumuz

Su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak, hem evsel hem de endüstriyel platformlar da içme, kullanım veya proses sularının kalitesini yükseltmek, suyun insan hayatı üzerinde yarattığı sağlık sorunlarını ve iktisadi kayıpları ortadan kaldırmak amacı ile kurulan bir firmadır.

Türkiye Bazında Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

4826Evsel Su Arıtma
342Endüstriyel Su Arıtma
541Sanayi Tipi Su Arıtma
728Kuyu Suyu Arıtma