Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri


Filtermach yüksek kaliteli bakteriostatik aktif karbon filtresi, su kaynağındaki klor ve organik maddelerin neden olduğu kötü kokuyu ve tadı ortadan kaldırır. Filtre, 12 günlük zamanlayıcı kontrollü vana kullanarak otomatik olarak geri yıkama yapabilme özelliğine sahiptir. Bu işlem, karbon minerali üzerinde biriken ve askıda kalan kirleticileri dışarı atar. En büyük avantajı sudaki bulanıklığı, kokuyu ve hoş olmayan tadı arıtma konusun da, maliyeti en düşük sistemdir. Kullanılan aktif karbon minerali, stabil performansa optimize edildiğin de 3 ile 5 yıl sonra değiştirilir. AP1000C, trihalometan, böcek öldürücüler, herbisitler, poliaromatik hidrokarbonlar, fenoller, klor ve organik bileşiklerin filtrelenmesin de çok etkilidir.

 

 

 

 


Filtermach aktif karbon filtrasyon istemleri özel su arıtma sorunlarını çözmeye yardımcı olmak, uzun ömürlülüğün yanı sıra işletme maliyetini minimuma indirmek ve sorunsuz hizmet edebilmesi için tasarlanmıştır.

 

 


Ürünlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisi, Teknik Özellik İhtiyaçlarınız Ve İsteğiniz Üzere (1 Ton, 2 Ton, 10 Ton vb.) Tasarlanmasını İstediğiniz Ürünler İçin Linke Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurmanız Yeterli.