İstanbul Sanayi Tipi Su Arıtma

İstanbul Sanayi Tipi Su Arıtma

 

istanbul sanayi tipi su arıtma istanbul yüksek tonajlı su arıtma istanbul endüstriyel su arıtma istanbul istanbul kuyu suyu arıtma fabrika tipi su arıtma istanbul otel tipi su arıtma istanbul artezyen suyu arıtma istanbul sanayi tip su arıtma istanbul sondaj suyu arıtma istanbul apartman girişi su arıtma istanbul merkezi arıtma istanbul daire girişi arıtma istanbul endüstriyel reverse osmosis istanbul büyük su arıtma

 

 

Profesyonel Sanayi Tipi Su Arıtım Çözümleri İle İSTANBULDAYIZ

 

Hizmetlerimiz

 1. Tezgah Altı Su Arıtma

  Dünya’nın kabul ettiği  Endüstriyel Su Arıtma devi Filtermach, evsel su arıtma alanın da EAC-HM-75 (Pompasız), EAC-HM-75P (Pompalı), EAC-HM-UV75P (Ultraviyole + Pompalı) modelleri ile Dünya üzerin de 30’dan fazla ülke de müşterilerine hizmet vermektedir.

 2. Endüstriyel Su Arıtma

  Filtermach EAC-INRO Serisi ile Günlük 5 Tondan 50 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimizin yanı sıra, Filtermach EAC-Z-SERIES ile Günlük 30 Tondan 400 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimiz gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun suyu üretebilmek için tasarlanmıştır.

 3. Sanayi Tipi Su Arıtma

  Filtermach EAC-CM Serisi ile Günlük 300 Litre’den Günlük 30 Tona kadar su kapasitesine sahip sistemlerimiz, orta ölçekli işletmelerin içme veya proses suları ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

 4. Kuyu Suyu Arıtma

  Filtermach EAC-WS Serisi ile sert kuyu sularını tedavi edebilirsiniz. Yeraltı sularının içerisindeki sertlik yapıcı mineralleri yok ederek daha temiz ve daha yumuşak KULLANIM SUYU elde edebilirsiniz. Tabi ki aynı suyu içmek mümkün! Su yumuşatma sistemlerinden sonra eklenecek reverse osmosis modülü ile niteliksiz bir yeraltı suyunu içme suyu kalitesine getirebilirsiniz.

 5. Apartman Girişi / Daire Girişi Su Arıtma

  Filtermach EAC-WS-MIN (Günlük 1.5 Ton) ve EAC-WS-MAX (Günlük 3 Ton) sert su yumuşatma sistemleri, talep edilen kapasite dahilin de daire, villa (dublex, triplex) veya müstalik evlerin ana girişlerine monte edilebilen cihazlardır.

  Apartmanlar için tasarlanan su yumuşatma cihazları günlük 400 TONA varan arıtım kapasitesine sahiptir.

  Diğer su problemleri için (bulanıklık, koku, kum-mil, arsenik, nitrit, nitrat, demir, manganez, kimyasal, radyoaktif vs) arıtma çözümlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.

 6. Su Arıtma Servisi

  Tüm evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarının montaj/nakil uygulamaları, filtre değişimi, arıza tespit/tedavi ve daha bir çok talebinize cevap verebilecek uzman servis kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Endüstriyel su arıtma bazın da (Vardiyalı veya 7/24 çalışan tüm işletmeler) günün her saati servis hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Vizyonumuz

Her alandaki yapılanmasını tamamlamış olan Filtermach, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşterilerine kaliteli, ileri düzeyde teknoloji ürünlerini maximum performansı minimum fiyatlar ile ve kusursuz hizmetini, geniş ve uzman kadrosu ile sunan bir firmadır.

Misyonumuz

Su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak, hem evsel hem de endüstriyel platformlar da içme, kullanım veya proses sularının kalitesini yükseltmek, suyun insan hayatı üzerinde yarattığı sağlık sorunlarını ve iktisadi kayıpları ortadan kaldırmak amacı ile kurulan bir firmadır.

Türkiye Bazında Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

20000Evsel Su Arıtma
968Endüstriyel Su Arıtma
834Sanayi Tipi Su Arıtma
1440Kuyu Suyu Arıtma

 

Ürünlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisi, Teknik Özellik İhtiyaçlarınız Ve İsteğiniz Üzere (1 Ton, 2 Ton, 10 Ton vb.) Tasarlanmasını İstediğiniz Ürünler İçin Bilgi Formunu Doldurmanız Yeterli.

 

 

  İsim Soyisim (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Telefon Numarası Olmayan E-Mail'ler Dikkate Alınmaz!

  Bilgi Almak İstediğiniz Ürün Grubu Seçimi (İsteğe Bağlı)
  Ev/Ofis Tipi Su ArıtmaEndüstriyel/Sanayi Tipi Su ArıtmaKuyu Suyu ArıtmaApartman/Daire Girişi Su ArıtmaBunların Dışında

  Gerekli Olan Kapasite Seçimi (İsteğe Bağlı)
  100-500 Litre Arası500-1000 Litre Arası1-5 Ton Arası5-30 Ton Arası30 Ton ve ÜzeriBunların Dışında

  Mesajınız

  Güvenlik Sorusu