Endüstriyel Su Arıtma

Endüstriyel Su Arıtma


Filtermach gelişmiş endüstriyel su arıtma sistemleri ve ticari ters ozmoz sistemleri konusunda Dünya’nın önde gelen kuruluşlarındandır. Filtermach, müşterilerin ihtiyaç ve koşullarına göre standart veya özel tasarım endüstriyel ters ozmoz sistemleri üretmekte ve günde 30 ila 400 Ton arasında değişen ünitelerle birlikte, daha büyük boyutlarda çok modüllü çözümler sunmaktadır. Özellikle biyo-farmasötik sınıf su arıtma sistemlerinden, yeraltı ve yeryüzü bazlı uygulamalar için sert suları arındırma sistemlerine kadar geniş bir yelpazede, tüm çözümleri kapsayan üstün teknik hizmetleriyle dikkat çekmektedir.

 

 

 


* Programlanmış Bilgisayar Kontrol Cihazı *
* Besleme ve Teneffüs TDS
* VFD ile Programlanmış Bilgisayar Kontrol Cihazı
* Kompozit Besleme Solenoid Vana
* 440 SF’lik 8 inç Ultra Düşük Enerji Elemanları
* Motorlu Besleme Valfı
* Paslanmaz Çelik Küre Kısma Vanaları *
* Paslanmaz Çelik Taraflı Fiberglas Membran Gövdeleri
* Düşük ve Yüksek Basınçlı Kapanma Anahtarları
* Dikey Paslanmaz Çelik Çok Kademeli Pompa
* 5 Mikron Sediment Kartuş Filtresi
* Toz Boya Karbon Çerçeve
* Çok Kartuşlu Paslanmaz Çelik Filtre Kartuşu Muhafazası
* Sch80 PVC Boru Tesisatı
* Pıhtılaşma ve Konsantre Rotometreler
* Kimyasal Besleme Limanı
* Dijital Paddle’yi Perme ve Konsantre Edin
* Kimyasal Besleme Güç Prizi
* Pre – ve Post – Filtre Basınç Göstergeleri
* Numune Limanlarına Perme Et
* Pompa Basıncı ve Konsantre Basınç Göstergeleri

 

Filtermach Z-Serisi Reverse Osmosis Sistemleri, yiyecek içecek, ilaç, sağlık, mikro-elektronik, enerji, kimyasallar ve tarım uygulamaları için artan su ve kuyu suyu talebi için uygun maliyetli bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Dakikada 2 ila 17 ton arasında değişen modellerle (günde 30 ila 400 ton), Z-Serisinin akıllı ve kullanışlı endüstriyel tasarımı, kolay kurulum, kullanıcı dostu çalışma ve bakım kolaylığı sağlar. Bu kızak monte edilmiş paket sistemleri monte edilmiş ve toz boyalı bir çelik çerçeve üzerine önceden kablolanmıştır.

Önceden programlanmış bir bilgisayar denetleyicisi, TDS probları ve panele monte edilmiş basınç ve akış enstrümantasyonu ile düz bir sistem izleme ve kontrol sağlar. Z-Serisi sistemler, standart 8 inç RO elemanlarından% 10 daha fazla zar yüzey alanına sahip, enerji tasarruflu ultra düşük enerjili membranlar kullanır ve böylece daha saf su üretir.

 

 

Filtermach EAC-INRO Reverse Osmosis teknolojisi kullanılarak tasarlanmıştır. Restoran, fabrika, hastane gibi benzeri alanlara temiz ve güvenli su sağlamak için tercih edilen seridir.

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Kapasite: 5 Ton/Gün – 400 Ton/Gün
Boyutlar (L × G × Y) mm: 1700 × 1200 × 2800
TEMİZ SU KABİLİYETİ: 2000L / saat (25 ℃, 28kg / ㎠)
40X40 (Taşınabilir su): 1 – 36
Güç Tüketimi (Kw): 1-1.5
Temel: Sıcaklık 25 ° C, ph 7, SDI 5 veya altı, NTU 1’in altında

 

– Düşük basınç, Yüksek akış R/O membranı: Pompadan gelen basıncı ve gürültüyü azaltır. Yüksek performansı ile işletme maliyetini en aza indirger.
– Kolay kullanım: Basit ve anlaşılabilir PLC (Mikro İşlem Bilgisayar) kullanarak oluşturulmuş işletim ve kontrol sistemi.
– Kompakt tasarım (konumlandırma kolaylığı): Sistemin arka tarafındaki giriş, çıkış ve Drenaj hatları basit adımlarla kolayca kurulum gerçekleşir.
– Ekonomik verimlilik: Maliyet, düşük enerji kullanımı, filtrelerinin zamanın da değiştirilmesi ile gerçekleşir.
– Akış kontrolü ve üretilen suyun TDS gösterge fonksiyonu: Akış ölçer ürün suyunu ve tahliye suyunu kullanarak TDS’si kontrol edebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ürünlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisi, Teknik Özellik İhtiyaçlarınız Ve İsteğiniz Üzere (1 Ton, 2 Ton, 10 Ton vb.) Tasarlanmasını İstediğiniz Ürünler İçin Linke Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurmanız Yeterli.